Powitanie wiosny w klasie 2a
Uczniowie klasy II a na powitanie wiosny, podczas zajęciach technicznych, papierowe talerzyki przemieniły w kolorowe, wiosenne kwiaty!
Dzieci samodzielnie je pomalowały, tworząc barwne płatki, a potem umieściły we własnoręcznie przygotowanych doniczkach. Podzieliły się zadaniami jak profesjonaliści, pracowały zgodnie i z ogromnym zaangażowaniem.
Rezultat? Wspaniałe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju eko-arcydzieła! Teraz nasze wiosenne kwiaty zdobią salę.
Bo przecież ekologia + kreatywność = coś naprawdę wyjątkowego!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!