Sukcesy na wysokim szczeblu ...
Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursach plastycznych, jednym z ich ulubionych jest Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Plastyczny, który uświadamia, że matematyka jest wszechobecna w naszym życiu. Tym razem konkursowe jury doceniło pracę Franciszka Oltera, który znalazł się wśród nagrodzonych I miejscem, Zuzanny Olter, która zajęła w swojej kategorii wiekowej II miejsce i Jakuba Markowskiego, który swoją pracą także wywalczył II miejsce. Opiekunem przygotowującym uczniów była pani Paulina Stanisławska.
Gratulujemy! Dziękujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!