Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Powitanie wiosny w klasie 2a

Ocena 0/5

Uczniowie klasy II a na powitanie wiosny, podczas zajęciach technicznych, papierowe talerzyki przemieniły w kolorowe, wiosenne kwiaty!


Dzieci samodzielnie je pomalowały, tworząc barwne płatki, a potem umieściły we własnoręcznie przygotowanych doniczkach. Podzieliły się zadaniami jak profesjonaliści, pracowały zgodnie i z ogromnym zaangażowaniem.

Rezultat? Wspaniałe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju eko-arcydzieła! Teraz nasze wiosenne kwiaty zdobią salę.
Bo przecież ekologia + kreatywność = coś naprawdę wyjątkowego!

Galeria zdjęć

Powitanie wiosny w klasie 2a 11 Powitanie wiosny w klasie 2a 10 Powitanie wiosny w klasie 2a 9 Powitanie wiosny w klasie 2a 8 Powitanie wiosny w klasie 2a 7 Powitanie wiosny w klasie 2a 6 Powitanie wiosny w klasie 2a 5 Powitanie wiosny w klasie 2a 4 Powitanie wiosny w klasie 2a 3 Powitanie wiosny w klasie 2a 2 Powitanie wiosny w klasie 2a 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności