Narodowe Święto Nieodległości
Dnia 9 listopada odbył się w naszej szkole apel z okazji Święta Niepodległości Polski. Uczniowie i nauczyciele zebrali się, aby uczcić 106. rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Apel rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem hymnu. Następnie uczniowie klasy 8B przygotowani przez Panią Małgorzatę Janikowską przedstawili opis historyczny narodowego święta.
Wydarzenie uatrakcyjnił występ artystyczny przygotowany przez Stowarzyszenie Dworek Polski. Artyści zaprezentowali piękne pieśni patriotyczne oraz tańce ludowe, które wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój. Wagę Święta Niepodległości podkreśliła Pani wicedyrektor Paulina Stanisławska, która również podziękowała za przygotowanie uroczystości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!