Powiatowy konkurs recytatorski Polski Eko-Art
22 października w Chojnickim Centrum Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski POLSKI EKO- ART 2024. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zmierzyli się z interpretacją wiersza o tematyce przyrodniczej.
Wyróżnienie I stopnia wywalczył Jan Majchrzak z klasy 3B, wyróżnienie II stopnia otrzymały: Liliana Zmuda - Trzebiatowska z klasy 1B oraz Bianca Wojciechowicz klasy 2B.
Pozostali uczestnicy reprezentujący naszą szkołę to: Mikołaj Sobol z klasy 4A, Antonina Kerpert z klasy 6B, Antonina Wiatrowska z klasy 6B, Hanna Copa z klasy 8A oraz Bartosz Golinski z klasy 8A.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!