Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Narodowe Święto Nieodległości

Ocena 0/5

Dnia 9 listopada odbył się w naszej szkole apel z okazji Święta Niepodległości Polski. Uczniowie i nauczyciele zebrali się, aby uczcić 106. rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Apel rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem hymnu. Następnie uczniowie klasy 8B przygotowani przez Panią Małgorzatę Janikowską przedstawili opis historyczny narodowego święta.
Wydarzenie uatrakcyjnił występ artystyczny przygotowany przez Stowarzyszenie Dworek Polski. Artyści zaprezentowali piękne pieśni patriotyczne oraz tańce ludowe, które wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój. Wagę Święta Niepodległości podkreśliła Pani wicedyrektor Paulina Stanisławska, która również podziękowała za przygotowanie uroczystości.

 

Galeria zdjęć

5 PNG Plakat 1 2 3 4 IMG_5182 IMG_5185 IMG_5189 IMG_5192 IMG_5195 IMG_5196 IMG_5197 IMG_5199 IMG_5200
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności