„Eko-przedszkolaki”
Dzieci z oddziału przedszkolnego OA w trakcie roku szkolnego doskonaliły swoją postawę ekologiczną uczestnicząc w programie innowacji pedagogicznej pt.„Eko-przedszkolaki”.
Głównym celem realizowanego programu było rozbudzanie u dzieci zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowanie i podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska.
Zajęcia prowadzone w ramach innowacji cieszyły się ogromną popularnością wśród dzieci. Przedszkolaki wykazywały się zaangażowaniem i dociekliwością, obserwowały, poszukiwały rozwiązań, badały i eksperymentowały, co wpłynęło na osiągnięcie założonego celu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!