SZKOLNY KONKURS GRY NA INSTRUMENTACH
28 kwietnia 2026 stał się dla naszej szkoły prawdziwym świętem muzyki instrumentalnej. To właśnie dzisiaj 22 naszych uczniów zapezentowało się podczas Szkolnego Konkursu Gry na Instrumentach.
Usłyszeć mogliśmy pianina, keyboardy, dzwonki chromatyczne, saksofon, klarnety, flety proste i poprzeczne, trąbkę, skrzypce oraz gitarę.
W jury zasiadły:
P. Anna Blauman - dyrektor Szkoły Muzycznej w Chojnicach, flecistka i gitarzystka;
P. Wioleta Kiedrowicz - nauczyciel muzyki w naszej szkole, nauczyciel gry na instrumentach klawiszowych, organistka i wokalistka;
P. Beata Czaja - pasjonatka gry na gitarze i wokalistka.
Jury przyznało następujące nagrody:
KATEGORIA PIANINO KL. 1-3:
Dwa pierwsze miejsca: Hanna Jarząbek i Igor Makowski.
KATEGORIA PIANINO/KEYBOARD/DZWONKI KL. 4-5:
1 miejsce: Marcin Kozak,
Wyróżnienia: Szymon Milewski, Lilianna Kulas, Maja Panek.
KATEGORIA PIANINO/KEYBOARD KL. 6-7:
1 miejsce: Nadia Nalewaj,
Wyróżnienia: Fabian Wojdan, Jakub Węsierski, Agata Lemańczyk, Janina Wiligała, Zofia Nowak.
KATEGORIA INSTRUMENTY DĘTE KL. 5-6:
Dwa pierwsze miejsca: Leon Szemryk i Hubert Jutrzenka-Trzebiatowski,
Wyróżnienia: Maksymilian Nowaczyk, Filip Dzięcielski.
KATEGORIA INSTRUMENTY DĘTE KL. 7:
1 miejsce i jednocześnie nagrodę GRAND PRIX za najlepsze wykonanie spośród wszystkich uczestników konkursu: Eryk Jutrzenka-Trzebiatowski;
Wyróżnienia: Michał Muszak, Alex Berndt, Liwia Rogala.
KATEGORIA INSTRUMENTY STRUNOWE KL. 4-8:
Dwa wyróżnienia: Jan Majchrzak i Konstanty Nowaczyk.
Gratulujemy wszystkim młodym muzykom wspaniałej pasji, talentu i odwagi!!! Jesteście wspaniali!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!