Zbiórka elektrośmieci
Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz!
Rusza wojewódzki i ogólnopolski konkurs – XII edycja!
Co zbieramy?
Wszystkie urządzenia, które do działania potrzebowały prądu z sieci lub były zasilane bateriami:
sprzęt elektryczny i elektroniczny RTV / AGD / IT
także zużyty i niesprawny sprzęt
Termin zbiórki: 13–16 kwietnia
Miejsce: Plac przy Orlikach
Oddając elektroodpady:
dbasz o środowisko
robisz porządek w domu
bierzesz udział w konkursie z nagrodami!
Szczegóły i regulamin:
www.konkurs.asekol.pl
Razem segregujmy elektroodpady!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!