Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Zbiórka elektrośmieci

Ocena 0/5

  Elektrośmieci oddajesz – nagrody dostajesz!  
  Rusza wojewódzki i ogólnopolski konkurs – XII edycja!
  Co zbieramy?
  Wszystkie urządzenia, które do działania potrzebowały prądu z sieci lub były zasilane bateriami:
  sprzęt elektryczny i elektroniczny RTV / AGD / IT
  także zużyty i niesprawny sprzęt
  Termin zbiórki: 13–16 kwietnia
  Miejsce: Plac przy Orlikach
  Oddając elektroodpady:
  dbasz o środowisko
  robisz porządek w domu
  bierzesz udział w konkursie z nagrodami!
  Szczegóły i regulamin:
  www.konkurs.asekol.pl
  Razem segregujmy elektroodpady!

Galeria zdjęć

Designer (9) Plakat_page-0001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności