Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Zajęcia kulinarne w 0B

Ocena 0/5

W związku z prowadzoną w przedszkolu tematyką zdrowego odżywiania realizowaliśmy w grupach różnego rodzaju zajęcia kulinarne. Dzieci miały możliwość pieczenia chleba oraz wspólnego przygotowywania zdrowego śniadania.
Podczas takich zajęć utrwalały znajomość zdrowej żywności. Był to także znakomity trening kulturalnego spożywania posiłków oraz zachowania zasad higieny w czasie pracy z żywnością. 

Dzieci z grupy OB odwiedziła mama Zuzi- Pani dietetyk Magdalena Zaremba, która przeprowadziła warsztaty na temat zdrowego odżywiania oraz przygotowała z przedszkolakami koktajl owocowo-mleczny. 
Pięknie dziękujemy za przeprowadzenie zajęć i pomoc w kształtowaniu u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych!

Galeria zdjęć

Zajęcia kulinarne w 0B 5 Zajęcia kulinarne w 0B 4 Zajęcia kulinarne w 0B 3 Zajęcia kulinarne w 0B 2 Zajęcia kulinarne w 0B 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności