Wycieczka edukacyjna i warsztaty z języka kaszubskiego
Uczniowie, uczący się języka kaszubskiego z klas III-V, mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w wycieczce edukacyjnej połączonej z warsztatami języka kaszubskiego w Muzeum- Parku Etnograficznym im.Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich
Podczas wizyty poznaliśmy bogactwo kultury kaszubskiej, jej tradycje oraz piękno regionalnego języka. Największą atrakcją były warsztaty malowania na szkle, podczas których uczniowie mogli wykazać się kreatywnością i stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła inspirowane kaszubskimi wzorami.
To była nie tylko świetna lekcja historii i języka, ale także doskonała okazja do rozwijania pasji artystycznych oraz integracji. Dziękujemy za inspirujące zajęcia i niezapomniane wrażenia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!