Dzień Języka Angielskiego
Z okazji Dnia Języka Angielskiego uczniowie klas 6a, 5a oraz 5b przenieśli się w podróż do jednego z krajów anglojęzycznych – Kanady!
Podczas zajęć poznali kulturę i tradycje tego niezwykłego kraju, a także mieli okazję rozwijać swoje umiejętności językowe w praktyce. Uczniowie konwersowali w języku angielskim, tworzyli własne historyjki oraz brali udział w grze planszowej.
Nauka poprzez metody gier dydaktycznych jest szczególnie efektywna, ponieważ angażuje uczniów, rozwija ich kreatywność i motywuje do aktywnego używania języka w naturalnych sytuacjach. Dzięki temu nauka staje się nie tylko skuteczna, ale i przyjemna.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!