Zajęcia edukacyjno-przyrodnicze
Na przełomie października i listopada klasy 3 brały udział w zajęciach eukacyjno–przyrodniczych w siedzibie Zaborskiego Parku Krajobrazowego w Charzykowach.
Celem zajęć była nauka rozpoznawania oraz obserwacji ptaków wodno–błotnych nad Jeziorem Charzykowskim. Uczniowie poznali wiele ciekawostek dotyczących ptaków oraz jezior z naszego regionu. Brali udział w grach i zabawach przyrodniczych. Najwięcej emocji wzbudziła jednak możliwość obserwacji ptaków przez lornetki w ich naturalnym środowisku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!