XII FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ "EURO-SONG"
Dziś, 6 maja, w Chojnickim Domu Kultury odbył się XII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Euro-Song, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Chojnicach. Naszą szkołę reprezentowała Agata Lemańczyk.
Choć tym razem nie udało się stanąć na podium – konkurencja była naprawdę silna – jesteśmy ogromnie dumni z jej występu. Trzeba podkreślić, iż sam udział w konkursie był dużym wyróżnieniem, ponieważ w związku ze sporym zainteresowaniem wydarzeniem w tym roku obowiązywały wstępne kwalifikacje.
Gratulujemy również Helence Sułkowskiej z klasy 5b, która pomyślnie przeszła etap kwalifikacji, jednak ze względu na napięty grafik nie mogła dziś zaprezentować się na scenie.
Agatko, jeszcze raz gratulujemy udziału i z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne występy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!