Wigilia w klasach 1-3
W ostatnim tygodniu przed Bożym Narodzeniem , wspólnie z dziećmi świętowaliśmy wigilię klasową. Dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy. Dzieci otrzymały piękne upominki, które wywołały na ich twarzach promienne uśmiechy. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie przy organizacji tej klasowej uroczystości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!