Warsztaty ceramiki
18.12.2024 klasa 2B miała przyjemność wzięcia udziału w warsztatach w Pracowni Ceramiki Arbata w Chojniczkach. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób powstają kubki, malowali je, a później szkliwili.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w warsztatach. Uczniowie spędzili czas w niezwykle miłej atmosferze, rozwijając swoją kreatywność i zdobywając nowe umiejętności. To była wyjątkowa i inspirująca przygoda!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!