Sukces na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych!
**Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej**
Z dumą informujemy o wynikach naszych zawodników na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych!
**Dziewczęta** zajęły **II miejsce**! Gratulacje dla całej drużyny za wspaniałą walkę i determinację!
**Chłopcy** zdobyli **III miejsce**! Wielkie brawa za ich wysiłek i zaangażowanie!
Szczególne gratulacje dla naszych indywidualnych zawodników:
- **Mikołaj Glaza**
- **Nadia Markowska**
Oboje zakwalifikowali się do startu w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych w Gdyni!
Trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!