"Lekturki spod chmurki" — ciąg dalsz innowacyjnej przygody klas 2b, 3a i 3b!
Z radością informujemy, że uczniowie wykonali kolejną część innowacji pedagogicznej „Lekturki spod chmurki”. Tym razem lektury "Detektyw Pozytywka" oraz "Oto jest Kasia" stały się punktem wyjścia do rozmów o emocjach – szczególnie o złości i smutku. Uczniowie rozwijali przy tym wyobraźnię, kreatywność i umiejętność radzenia sobie z emocjami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!