Pierwszy Dzień Wiosny w oddziałach przedszkolnych
21 marca świętowaliśmy w oddziałach przedszkolnych Pierwszy Dzień Wiosny oraz Światowy Dzień Zespołu Downa. W tym dniu wszystkie przedszkolaki założyły kolorowe skarpetki. Ten niecodzienny gest był wyrazem tolerancji i solidarności z osobami dotkniętymi tą chorobą.
Aby z radością powitać wiosnę, wybraliśmy się na spacer z Marzanną, w trakcie którego przedszkolaki pięknie zaśpiewały i zatańczyły. Wspólnie spędzony czas i cudowna wiosenna aura na dobre zagościły w naszych sercach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!