Dzień Kobiet w oddziałach przedszkolnych
W piątek w oddziałach przedszkolnych świętowano Dzień Kobiet.
Miła i radosna atmosfera panowała już od samego rana, ponieważ chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowym – odśpiewali dziewczynkom „sto lat”, złożyli życzenia, wręczyli kwiaty i laurki, ustrojono sale. Dzień upłynął w atmosferze wzajemnego okazywania szacunku i przyjaźni.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w zorganizowaniu uroczystości.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!