Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców rozstrzygnięte!
7 marca 2025 roku odbyły się emocjonujące Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce. W zawodach wzięły udział drużyny z Charzyków, Lichnów, Nowej Cerkwii, Ostrowitego, Kłodawy, Pawłowa oraz Ogorzelin.
Wyniki w kategorii dziewcząt:
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Ostrowitem
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwii
III miejsce: Szkoła Podstawowa w Charzykowach
Wyniki w kategorii chłopców:
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Charzykowach
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Kłodawie
III miejsce: Szkoła Podstawowa w Pawłowie
IV miejsce: Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwii
Rozgrywki odbywały się na sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu, a rywalizacja była bardzo emocjonująca!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałą rywalizację!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!