Poczta walentynkowa
Drodzy Uczniowie,
Dziękujemy za Wasze życzenia walentynkowe – które mamy nadzieję sprawiły ogromną radość!
Życzymy Wam wspaniałych ferii pełnych radości, odpoczynku i niezapomnianych przygód. Bawcie się dobrze
i wracajcie z uśmiechem!
Do zobaczenia po feriach!
PS. Nieobecnych zapraszamy po odbiór walentynek ze świetlicy szkolnej, po feriach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!