PALMY WIELKANOCNE
W okresie wielkiego postu, podczas lekcji religii, uczniowie z naszej szkoły przygotowywali palmy wielkanocne na akcję charytatywną. W niedzielę 6 kwietnia sprzedawali palmy przed Mszami św. w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Charzykowach.
Zebrane pieniądze przekazaliśmy na Hospicjum Aniołowo w Chojnicach - kwota 1254,00 zł.
Dziękujemy wszystkim z udział w akcji.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!