Konkurs czytelniczy w języku kaszubskim "Méster Bëlnégò Czëtaniô".
13 grudnia w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko - Pomorskiej w Wejherowie odbył się finał wojewódzkiego konkursu czytelniczego w języku kaszubskim "Méster Bëlnégò Czëtaniô". Z naszej szkoły i powiatu zakwalifikował się do tego konkursu uczeń - Bartosz Golinski. Bardzo mocno mu gratulujemy gdyż otrzymał wyróżnienie w kategorii klas 7 - 8 w województwie pomorskim. Czekamy na dalsze sukcesy !

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!