DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA I GOTOWANIA
Klasa 3A z okazji Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania przygotowała smaczne babeczki. W czasie gdy babeczki były w piecu – uczniowie mieli możliwość obejrzenia kuchni oraz jej różnych pomieszczeń
i sprzętów.
Ponadto Pani kucharka przybliżyła nam elementy swojej, jak się okazało wcale niełatwej pracy, a nawet pozwoliła zerknąć w zeszyty z tajnymi przepisami na smaczne obiady.
Bardzo dziękujemy Paniom kucharkom za możliwość zobaczenia ich pracy „od kuchni”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!