ŚWIETLICA
Z okazji Dnia Matki w naszej świetlicy powstały wyjątkowe i pełne serca prace.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i radością przygotowały piękne laurki dla swoich mam. Każda z nich jest niepowtarzalna i wykonana z miłością, wdzięcznością oraz dziecięcą kreatywnością.
To był czas pełen uśmiechu, kolorów i wzruszeń. Jesteśmy pewni, że własnoręcznie wykonane upominki sprawią mamom wiele radości.
Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, szczęścia i codziennych powodów do uśmiechu


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!