Tropem górniczych tajemnic!
Uczniowie klas 4a, 4b wybrali się do miejscowości Piła- Młyn koło Gostycyna, aby poznać tajemnice jednej z nielicznych kopalni węgla brunatnego w Polsce.
Oprócz zwiedzania, uczestniczyli w grze terenowej, poszukując skarbu Wilhelma Krügera z 1920 roku. W trakcie zabawy pomagały im panie przewodniczki oraz „skarbnik” – duch starej kopalni.
Wycieczkę urozmaiciły warsztaty, gry, seans w kinie z poprzedniej epoki, ścieżki edukacyjne i spotkania ze zwierzętami. Uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami i wrócili do domów zadowoleni i pełni wrażeń.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!