Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Zajęcia w 2b i 2c

Ocena 0/5

W klasach 2b i 2c odbyły się zajęcia z ratownikami medycznymi, podczas których uczniowie mieli okazję poznać podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. W trakcie zajęć dzieci ćwiczyły resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO) oraz utrwalały istotne zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. 

Serdeczne podziękowania dla Pana Patryka i Pana Marka za przekazanie cennej wiedzy oraz praktyczne ćwiczenia. Uczniowie zdobyli umiejętności, które mogą okazać się nieocenione w sytuacjach kryzysowych.

Galeria zdjęć

Zajęcia w 2b i 2c  8 Zajęcia w 2b i 2c  7 Zajęcia w 2b i 2c  6 Zajęcia w 2b i 2c  5 Zajęcia w 2b i 2c  4 Zajęcia w 2b i 2c  3 Zajęcia w 2b i 2c  2 Zajęcia w 2b i 2c  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności