Przed Uroczystością Wszystich Świętych uczniowie kl. 6a odwiedzili charzykowski cmentarz, posprzątali stare groby i zapalili znicze.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!