Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

SREBRNE PODIUM DLA "GŁOSÓW Z CHARZYKÓW"

Ocena 0/5


24 kwietnia nasz szkolny zespół muzyczny "Głosy z Charzyków" oraz dwie solistki Helena Sułkowska i Agata Lemańczyk wzięli udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Rytlu. Zespół wystąpił w kategorii klas 7-8 i zdobył 2 miejsce.
Solistki otrzymały dyplomy za udział.  Gratulujemy wykonawcom godnego reprezentowania naszej szkoły i sukcesów. 
Podziękowania kierujemy również do Rodziców, którzy pomogli w organizacji transportu na konkurs. 
Dziękujemy.

Galeria zdjęć

SREBRNE PODIUM DLA "GŁOSÓW Z CHARZYKÓW" 4 SREBRNE PODIUM DLA "GŁOSÓW Z CHARZYKÓW" 3 SREBRNE PODIUM DLA "GŁOSÓW Z CHARZYKÓW" 2 SREBRNE PODIUM DLA "GŁOSÓW Z CHARZYKÓW" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności