SREBRNE PODIUM DLA "GŁOSÓW Z CHARZYKÓW"
24 kwietnia nasz szkolny zespół muzyczny "Głosy z Charzyków" oraz dwie solistki Helena Sułkowska i Agata Lemańczyk wzięli udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Rytlu. Zespół wystąpił w kategorii klas 7-8 i zdobył 2 miejsce.
Solistki otrzymały dyplomy za udział. Gratulujemy wykonawcom godnego reprezentowania naszej szkoły i sukcesów.
Podziękowania kierujemy również do Rodziców, którzy pomogli w organizacji transportu na konkurs.
Dziękujemy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!