Rozstrzygnięcie konkursu „Eko-bohater uczy ekologii”
Z radością informujemy, że w tym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla klas I–III pod hasłem „Eko-bohater uczy ekologii”. Celem konkursu było promowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci poprzez twórczą interpretację tematyki związanej z ochroną środowiska.
Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem – wszystkie prace były pełne kolorów, pomysłów i ważnych przesłań ekologicznych.
Wszystkie prace konkursowe można podziwiać w sali gimnastycznej, w której już wkrótce odbędzie się Gminny Konkurs Ekologiczny. Kolorowe rysunki i plakaty stworzone przez naszych najmłodszych artystów nie tylko zdobią przestrzeń, ale także inspirują do dbania o naszą planetę.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!