Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III

Ocena 0/5

21 marca uczniowie klas I-III radosnym korowodem powitali wiosnę. 

Tego dnia świętowaliśmy również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa zakładając dwie różne skarpetki - symbol akceptacji i solidarności. 

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, kolorowe stroje i wspólne świętowanie.

Galeria zdjęć

POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III  6 POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III  5 POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III  4 POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III  3 POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III  2 POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności