POWITANIE WIOSNY W KLASACH I-III
21 marca uczniowie klas I-III radosnym korowodem powitali wiosnę.
Tego dnia świętowaliśmy również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa zakładając dwie różne skarpetki - symbol akceptacji i solidarności.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, kolorowe stroje i wspólne świętowanie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!