Konkurs bożonarodzeniowy
Z radością informujemy, że konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty! Otrzymaliśmy 70 pięknych kartek!
Po burzliwych obradach komisji konkursowej, biorąc pod uwagę kreatywność, estetykę wykonania oraz zgodność z tematem, wyłoniono laureatów:
I kategoria (klasy I-III)
I miejsce: Nela Kobus kl. IIIa
II miejsce: Laura Kmieciak kl. Ic
III miejsce: Amelia Podolska kl. IIIc
Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:
Pola Pałubicka kl. IIIa
Liliana Zmuda Trzebiatowska kl.Ib
Nadia Omyłka kl.Ic
Amelia Miotk kl.IIa
Liliana Stoltmann kl.Ib
Marcelina Michalak kl.IIIb
Tymoteusz Kamiński kl.Ic
Olivier Kiedrowicz kl.IIa
Nikola Podolska kl.Ia
II kategoria (klasy IV-VI)
I miejsce: Alex Miętkowski kl.Va
II miejsce: Alan Focklem kl.VIb
III miejsce: Maurycy Ryckowski kl.IVc
Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:
Lena Kmieciak kl.VIb
Lena Pelowska kl.Vb
III kategoria (klasy VII-VIII)
I miejsce: William Focklem kl.VIIb
II miejsce: Bianka Szmaglińska kl.VIIb
III miejsce: Marcelina Ryckowska kl.VIIIb
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość i włożony trud. Wszystkie prace były wyjątkowe i stworzyły prawdziwą świąteczną atmosferę!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!