3a w Chocińskim Młynie
Wyjazd klasy 3a do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie był niezwykle udanym i wartościowym doświadczeniem. Uczniowie mieli okazję poznawać przyrodę wszystkimi zmysłami, obserwować, dotykać, słuchać i odkrywać świat natury bezpośrednio w lesie. Zajęcia były bardzo ciekawe, kreatywne i angażujące, dzięki czemu dzieci uczyły się poprzez zabawę i zapamiętały wiele nowych informacji. Pani Beata wspaniale prowadziła je, tworząc przyjazną i inspirującą atmosferę.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!