Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

3a w Chocińskim Młynie

Ocena 0/5

Wyjazd klasy 3a do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Chocińskim Młynie był niezwykle udanym i wartościowym doświadczeniem. Uczniowie mieli okazję poznawać przyrodę wszystkimi zmysłami, obserwować, dotykać, słuchać i odkrywać świat natury bezpośrednio w lesie. Zajęcia były bardzo ciekawe, kreatywne i angażujące, dzięki czemu dzieci uczyły się poprzez zabawę i zapamiętały wiele nowych informacji. Pani Beata wspaniale prowadziła je, tworząc przyjazną i inspirującą atmosferę.

Galeria zdjęć

3a w Chocińskim Młynie 8 3a w Chocińskim Młynie 7 3a w Chocińskim Młynie 6 3a w Chocińskim Młynie 5 3a w Chocińskim Młynie 4 3a w Chocińskim Młynie 3 3a w Chocińskim Młynie 2 3a w Chocińskim Młynie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności