Uczniowie klas 8A i 8B rozpoczęli nowy rok szkolny wspólnym wyjściem na kręgle. Była to doskonała okazja do integracji, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji! To dopiero początek wyjątkowych chwil w tym roku szkolnym!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!