Wyjście integracyjne przedszkolaków
Korzystając z pięknej wrześniowej pogody dzieci z oddziały przedszkolnego Oa wybrały się 5 września na lody do lodziarni Willisch w Charzykowach. Pobyt na plaży i odrobina słodkości sprawiły, że na buziach dzieci pojawiło się mnóstwo radości. Serdecznie dziękujemy rodzicom Hani, od których otrzymaliśmy zaproszenie, za słodki poczęstunek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!