Wycieczka klas drugich
.jpg)
13 grudnia odbyła się wycieczka klas drugich do Wioski Świętego Mikołaja. Uczniowie wykonali ozdoby świąteczne, opowiadali o świątecznych tradycjach, a na koniec świetnie się bawili w towarzystwie elfów i samego Świętego Mikołaja.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!