"Świąteczne śpiewanie”
Z radością informujemy, że dzieci z oddziału przedszkolnego 0B zajęły I miejsce w Gminnym Konkursie "Świąteczne śpiewanie”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Nieżychowicach. Dzieci zaprezentowały pastorałkę pt. "W drodze do stajenki". Serdecznie gratulujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!