18 listopada klasa 2B gościła u siebie Panią Grażynę Jaszewską z Zaborskiego Parku Krajobrazowego, która rozmawiała z uczniami na temat dokarmiania ptaków. Dziękujemy za bardzo interesującą i pouczającą rozmowę!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!