Mikołajki w klasach 0-3

6 grudnia naszą szkołę i przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość… Miał czerwony strój, białą brodę i dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty, którymi obdarowywał uczniów.
Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi świąteczne piosenki, recytowały wierszyki, wręczyły kolorowanki i własnoręcznie zdobione pierniczki.
Na twarzach wszystkich dzieci malowała się wielka radość. Miło spędzony czas uświetniły pamiątkowe zdjęcia, które długo będą nam przypominały o tym cudownym dniu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!