Kaszubski Eko-Art
21 października w Chojnickim Centrum Kultury odbył się konkurs recytatorski w języku kaszubskim "Kaszubski Eko Art". Z naszej szkoły udział wzięło 4 uczniów: Zuzanna Drobińska z 4 b, Helena Sułkowska z 4 b, Alicja Pestka z 7 a i Bartosz Goliński z 8 a. Gratulujemy uczestnikom odwagi na scenie i pięknego występu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!