Logo Szkoły Podstawowej w Charzykowach

Gminny konkurs "NASZA GMINA- NASZA DUMA"

Ocena 0/5


11 Grudnia uczniowie naszej szkoły Ludwik Dłużewski, Paulina Janta Lipinska oraz Nikodem Szczepański wzięli udział w gminnym konkursie "Nasza gmina- nasza duma" dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem. Drużyna wywalczyła wyróżnienie! Gratulujemy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności