Gminny konkurs "NASZA GMINA- NASZA DUMA"

11 Grudnia uczniowie naszej szkoły Ludwik Dłużewski, Paulina Janta Lipinska oraz Nikodem Szczepański wzięli udział w gminnym konkursie "Nasza gmina- nasza duma" dla uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Ostrowitem. Drużyna wywalczyła wyróżnienie! Gratulujemy

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!