Bale w karnawale!
Dziś klasy 1-3 przeniosły się do świata tańca, zabawy i kolorowych przebrań! Dzieci w fantastycznych kostiumach bawiły się przy ulubionej muzyce i animacjach Pań z "Kreatywnych Animacji". Było mnóstwo śmiechu, radości i karnawałowej magii!
To był niezapomniany dzień pełen wrażeń! Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!